Odcinek 7 Blue Lock: data premiery, spekulacje, oglądanie online

Odcinek 7 Blue Lock zostanie wydany w sobotę 19 listopada 2022 roku. Przedstawiamy najnowsze aktualizacje anime.

W szóstym odcinku Blue Lock dowiadujemy się, że Kuon, kapitan Drużyny Z, przez cały czas ich zdradzał, przepuszczając ich strategie i broń Drużynie W w zamian za to, że pozwolił mu zostać najlepszym strzelcem Drużyny Z. W ten sposób awansowałby do następującej selekcji, nawet jeśli Drużyna Z przegrała.

Sprawy wydają się trudne dla Drużyny Z, ponieważ teraz grają przeciwko Drużynie W z dziesięcioma graczami przeciwko 12. Oto najnowsze aktualizacje.

Zawartość Odcinek 7 Spekulacje Odcinek 7 – data premiery 1. Czy odcinek 7 Blue Lock ma przerwę w tym tygodniu? Odcinek 6 Podsumowanie O niebieskiej kłódce

Odcinek 7 Spekulacje

Następny odcinek będzie zawierał pozostałą część meczu z Drużyną W, do której dołączy Kuon. Drużyna Z będzie miała trudności z pokonaniem 12 graczy z zaledwie 10 w swojej drużynie, więc zobaczymy, jak planują wygrać i czy im się to uda.

zdjęcia osób, które schudły
Kuon dołącza do zespołu W | Źródło: Crunchyroll

Odcinek 7 – data premiery

Odcinek 7 anime Blue Lock ukaże się w sobotę, 19 listopada 2022 roku. Nie pokazano tytułu ani zapowiedzi odcinka.

1. Czy odcinek 7 Blue Lock ma przerwę w tym tygodniu?

Nie, 7 odcinek Blue Lock nie ma przerwy w tym tygodniu. Odcinek ukaże się w wyżej podanym terminie.

Odcinek 6 Podsumowanie

Odcinek zaczyna się od rozmowy Drużyny Z o swoim następnym meczu z Drużyną W. Jeśli Drużyna W przegra, odpadnie z turnieju. Bracia Wanima to kluczowi gracze Drużyny W, którzy stosują grę kombinowaną.

Bracia Wanima | Źródło: Crunchyroll

Kuon opracowuje nową strategię na następną grę, która pozwoli wszystkim zabłysnąć w trzyzmianowym wzorze na trzy zmiany. Rozpoczyna się mecz. Bracia Wanima mają silny styl komunikacji, używają kontaktu wzrokowego, aby wiedzieć, kiedy przejść. Wydaje się, że znają Chigiri i prowokują go, drwiąc z jego kontuzji.

Isagi blokuje ich strzał w samą porę i mówi Chigiri, by ich zignorował. Drużyna Z zdobywa dwa gole. Jeden z braci Wanima fauluje, trafiając Drużynę Z na darmowy cios i zdobywając kolejny punkt. W pierwszej połowie strzelili 3-0, wszystkie punkty zdobył Kuon.

Bracia Wanima zdobywają w następnej połowie dwa punkty. Kuon początkowo przeprasza za to, że pozwolił im zdobyć punkty, ale Isagi dostrzega dziwny uśmiech na jego twarzy. Wydaje się, że Drużyna W odgadła strategię Drużyny Z.

Isagi wnioskuje, że skoro Kuon strzelił wszystkie gole w pierwszej połowie, ale pozwolił Drużynie W nadrobić zaległości w drugiej, zdradza ich, aby mógł zostać najlepszym strzelcem i przejść do kolejnego wyboru.

dostałem mapę północy
Uśmiech Kuona | Źródło: Crunchyroll

Isagi konfrontuje się z Kuonem, a bracia Wanima potwierdzają jego dedukcję. Kuon dołącza do ich drużyny i mówi drużynie Z, że będą grać 12-10. Ego pozwala, by to trwało. Kuon mówi Isagi, że zrobił to, ponieważ nie mają szans na pokonanie Drużyny V, która wygrała Drużynę Y 8-0. Drużyna W ponownie zdobywa bramkę, prowadząc ją 4-3.

Oglądaj niebieską blokadę na:

O niebieskiej kłódce

Ryan Reynolds ożenił się z Blake Lively

Blue Lock to japońska manga napisana przez Muneyukiego Kaneshiro i zilustrowana przez Yusuke Nomurę. Ukazuje się w odcinkach w tygodniku Kodansha's Weekly Shōnen Magazine od sierpnia 2018 r. Blue Lock zdobył 45. nagrodę Kodansha Manga Award w kategorii shōnen w 2021 r.

Historia zaczyna się od wyeliminowania Japonii z Mistrzostw Świata FIFA 2018, co skłania Japoński Związek Piłki Nożnej do rozpoczęcia programu harcerskiego dla zawodników szkół średnich, którzy rozpoczną treningi przygotowujące do Pucharu 2022.

Isagi Youichi, napastnik, otrzymuje zaproszenie do tego programu wkrótce po tym, jak jego drużyna traci szansę na awans do Nationals, ponieważ przeszedł do mniej wykwalifikowanego kolegę z drużyny.

Ich trenerem będzie Ego Jinpachi, który zamierza „zniszczyć japońską piłkę nożną przegranych” poprzez wprowadzenie radykalnie nowego reżimu treningowego: odizolować 300 młodych napastników w podobnej do więzienia instytucji zwanej „Blue Lock”.