Haikyuu sezon 4, odcinek 19 Data premiery, prognozy, oglądaj online

„Haikyuu! To the Top 'odcinek 19 zostanie wyemitowany 6 listopada 2020 r. Crunchyroll będzie go transmitować.

Plan Sarukawa Tech High polegający na wygraniu meczu przez wyczerpanie Kenmy zawodzi. Kenma odmawia poddania się i czyni niezwykłe wysiłki dla dobra swoich kolegów z drużyny. Nekoma High wyłania się zwycięzcą w ostrej walce.

W międzyczasie mecz Inarizaki High kontra Karasuno High wkracza w drugi set. Liceum Karasuno walczy z doskonałymi atakami braci Miya.

Czy Hinata i inni mogą wygrać ze szkołą weteranów? Przedstawiamy najnowsze aktualizacje odcinków tego anime.

Spis treści 1. Data premiery odcinka 19 2. Epsode 19 Spekulacje I. Is Haikyuu! Na szczyt w przerwie w tym tygodniu? 3. Podsumowanie odcinka 18 4. Gdzie oglądać Haikyuu! 5. O Haikyuu

1. Data premiery odcinka 19

Odcinek 19 anime Haikyuu, zatytułowany „The Ultimate Challenger”, został wydany w piątek 6 listopada 2020 roku.

zdjęcia zrobione tuż przed śmiercią

Crunchyroll będzie transmitować anime.

2. Epsode 19 Spekulacje

W odcinku 19 ponownie skupimy się na meczu Inarizaki High kontra Karasuno High. Oficjalne streszczenie ujawnia, że ​​zespół Karasuno ma trudności z doskonałymi atakami Atsumu i Osamu.

Wysoka Karasuno | Źródło: Fandom

Gdy mecz wkracza w drugi set, drużyna Inarizaki celuje w Nishinoya jako słabe ogniwo liceum Karasuno.

Jeśli Karasuno wygra, w następnym meczu zmierzy się z Nekoma High. Jednak na razie Inarizaki High prowadzi 13-7 w drugim secie. Odcinek pokaże, jak Karasuno odbija się od tej sytuacji.

jak działa dmuchana lalka?
CZYTAĆ: Najlepsi najsilniejsi i najbardziej utalentowani gracze w Haikyu !!

I. Is Haikyuu! Na szczyt w przerwie w tym tygodniu?

Nie, następny odcinek Haikyuu! To the Top ukaże się zgodnie z jej harmonogramem. Żadne takie opóźnienie nie jest ogłaszane.

3. Podsumowanie odcinka 18

Sarukawa Tech High zdaje sobie sprawę z niskiej wytrzymałości Kenmy i próbuje wykorzystać ją przeciwko drużynie. Planują wyczerpać Kenmę i zmiażdżyć Nekoma High. Udaje im się nawet doprowadzić Kenmę do jego granic.

ostatnie zdjęcia Freddy'ego Merkurego

Sytuacja zmienia się, gdy słaby i leniwy Kenma odmawia i podejmuje niezwykłe wysiłki dla dobra swoich kolegów z drużyny. Zaskoczył również swoich kolegów z drużyny, gdy udało mu się wykonać skok ustawiony na kiepskim odbiorze.

Kenma łapie w pułapkę Sarukawa Tech High swoją taktyką, wykorzystując swój plan przeciwko nim, a Nekoma High uzyskuje agresywne wyniki.

Ostatecznie obrona Sarukawa Tech High spada, a Nekoma High wygrywa przeszywający pojedynek. Okazuje się, że trener Sarukawy był byłym uczniem trenera Nekomy.

Kenma teraz rozumie, co Yamamoto rozumie przez „odwagę”. Mówi, że przekroczył swoje granice ze względu na swoich przyjaciół. Kuroo uważa, że ​​to niezwykłe, gdy ktoś taki jak Kenma uważa kogoś za przyjaciela.

Inarizaki High | Źródło: Fandom

Cały zespół jest zadowolony z występów Kenmy i zdobył szacunek Yamamoto, który kiedyś wątpił w jego umiejętności.

Tymczasem mecz Inarizaki High vs. Karasuno High rozpoczyna swój drugi set, a Inarizaki High prowadzi 13-7.

42 najbrzydszych sukien ślubnych

Kenma, Tora i inni z Nekoma High docierają tam, aby obejrzeć trwający mecz. Jeśli Karasuno wygra, w następnym meczu zmierzy się z Nekoma High.

4. Gdzie oglądać Haikyuu!

Oglądaj Haikyuu !! na:

5. O Haikyuu

Haikyuu !! to japońska manga napisana i zilustrowana przez Haruichi Furudate. Jego publikacja w Weekly Shonen Jump Shueishy rozpoczęła się w lutym 2012 roku z wydaniem 42 zebranych tomów tankōbonów.

Hinata Shoyo to bardzo namiętny chłopiec, który pragnie podążać śladami swojego idola „Małego Olbrzyma” w dziedzinie siatkówki.

Zdecydowanie Hinaty jest nie do złamania, gdy staje w obliczu makabrycznej porażki z rąk „Króla Dworu”, genialnego, cudownego rozgrywającego Kageyamy Tobio w gimnazjum. Marzenia Hinaty owocują, gdy idzie do liceum.

Dołącza do podupadającej drużyny siatkarskiej Liceum Karasuno i jest zbulwersowany, widząc tego samego Kageyamę, co jego kolega z drużyny. Historia opowiada o odrodzeniu liceum Karasuno i jedności, którą utrzymują, aby utorować drogę obywatelom